Strefa odpoczynku

Chill Zone

Wake Camp jest świetnym miejscem dla plażowiczów. Mamy dla Was dużo miejsca więc swobodnie możecie się rozłożyć na kocykach albo na naszych leżaczkach – wszystko oczywiście for free.

Przed słońcem ochronią Was wielkie parasole a przed letnim deszczem – altana. Dla aktywnych plażowiczów mamy boisko do siatkówki i badmintona. Wszystkim atrakcjom towarzyszy dobra muzyczka i fajny klimat .

Wake Camp jest świetnym miejscem dla plażowiczów. Mamy dla Was dużo miejsca więc swobodnie możecie się rozłożyć na kocykach albo na naszych czerwonych leżaczkach. Przed słońcem ochronią Was wielkie parasole a przed letnim deszczem – altana. Dla aktywnych plażowiczów mamy boisko do siatkówki i badmintona. Wszystkim atrakcjom towarzyszy dobra muzyczka i fajny klimat 😉

Głodnych i spragnionych zapraszamy do naszego Beach Baru. Mamy dla Was cieple posiłki, które szybko zaspokoją Wasz głód. Szczególnie polecamy WAKE BURGERA, WAKE WRAP’A oraz WAKE DOGA!! Ponadto mamy w ofercie sałatki, wielkie zapiekanki, dania z grilla jak karczek czy kurczak, a także wiele wiele innych.

OBOK znajduje się ogódek piwny a w nim zimne napoje takie jak : wody, soki, napoje gazowane, ICE TEA i ICE COFFE i oczywiście PIWO.

Są też LODY na patyku.

Od niedawna przy plaży stoi przyczepa ze smacznymi lodami na gałki. Z pewnością każdy znajdzie tam swój ulubiony smak! Sprawdźcie sami!

Na zimniejsze dni oczywiście zapraszamy na ciepla kawe i herbate .

Hamakownia jest idealnym miejscem dla chcących chwilkę odpocząć po wysiłku fizycznym. W hamaczku możecie odpocząć, zrelaksować się a nawet uciąć sobie popołudniową drzemkę. Nasza hamakownia oddalona jest od plaży i boiska właśnie po to by można było w ciszy pochillować. Po kilku minutach bujania się będziecie chcieli mieć taki sam w domu 😉

Close Menu