Strefa zabawy

Fun Zone

Trampoliny zapewniają świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Łączą w sobie zabawę z ćwiczeniami. Skakanie na trampolinie to również dobra rozgrzewka przed pływaniem. Trening na trampolinie jest bardzo intensywny, wszystkie partie mięśni zostają pobudzone do pracy. Ponadto skakanie na trampolinie poprawia krążenie, polepsza koordynację ruchową, znakomicie poprawia wydolność, wzmacnia mięśnie, poprawia pracę serca i redukuje stres.
Średnica naszej trampoliny wynosi 5m szerokości zapewniając tym samym dużą swobodę skakania. Jest wyposażona w zabezpieczające siatki, dzięki którym nikt z niej nie wypadnie.
Dla zajawkowiczów skakania do wody mamy również małą wyskocznię do wody.

Slackline to dyscyplina sportowa polegający na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, rozwieszonej i napiętej między dwoma punktami na wysokości od kilkunastu centymetrów do kilkuset metrów. Slacklining zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników i pasjonatów. W 2006 roku miały miejsce pierwsze zawody „Slackline Master 2006”, a rok później w warszawskim „Blue City” odbyły się kolejne zawody „Slackline Polish Open 2007”. W marcu 2007 r. na warszawskim Polu Mokotowskim doszło do pobicia jednego z najważniejszych rekordów chodzenia po 123-metrowej taśmie.
Na naszej plaży znajdziecie dwa slackline’y, na których możecie sprawdzić swoje umiejętności: jeden o szerokości 35mm a drugi – 50mm. Balansowanie na linie ma dobry wpływ na zdolność utrzymania równowagi oraz mięśnie całego ciała. Poza tym to świetna zabawa!

Co to za plaża bez boiska do siatkówki?? Na naszej plaży jest tyle miejsca, że zagrasz w plażówkę nie przeszkadzając opalającym się dziewczynom ani bawiącym się na piasku dzieciakom. Mamy boisko do siatkówki na środku plaży, żeby piłka nie wpadała co chwilę do wody.
Obok boiska do siatki mamy oddzielne boisko do badmintona dla szukających alternatywy siatkówki.
Regularnie rozgrywane będą na naszych boiskach turnieje, chętnych zapraszamy!!

Frisbee jest grą da wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Poprawia kondycję ruchową, dynamikę, refleks, szybkość. U nas znajdziecie dużo miejsca, żeby swobodnie rzucać latającym dyskiem.

Nawet w brzydką pogodę nie będziecie się z nami nudzić. Przed deszczem schronimy się w dużej altanie, której nie sposób nie zauważyć na samym środku Wake Campu. Znajdziecie tam stół do piłkarzyków oraz darta. Mini-turnieje oraz inne gry przy dobrej muzyce albo filmie zapewnią Wam rozrywkę zanim zaświeci słońce nad Przylaskiem.

Na letnie wieczory też coś dla Was mamy. Jak tylko zrobi się cieplej ruszamy z kinem letnim. Będziecie mogli oglądać z nami na dużym ekranie ciekawe produkcje, nie tylko o tematyce sportowej, siedząc wygodnie na naszych kanapach i pufach.

Close Menu