Strefa dla najmłodszych

Kids Zone

Już niedługo ruszamy ze szkółką wakeboardową. Zapraszamy na naukę od podstaw wszystkie dzieciaki w wieku od 8 do 14 lat. Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu w godzinach porannych pod okiem naszego trenera. W programie zajęć: rozgrzewka i ćwiczenia na trampolinie, treningi za wyciągiem (m.in: nauka startu oraz prawidłowego pływania, nauka podstawowych trików oraz pokonywania przeszkód. Podczas treningów zostaną zweryfikowane umiejętności uczestników w celu selekcji najlepszych, którzy będą mogli kształcić swoje umiejętności jako zawodnicy w klubie wakeboardowym i uzyskać licencję dopuszczającą do startu w zawodach rangi Mistrzostw Polski.
Zapewniamy profesjonalny sprzęt wakeboardowy takich firm jak: Ronix, Liquid Force, Hyperlite, Slingshot etc.

Centrum Sportów Wodnych zaprasza na obozy szkoleniowe organizowane z myślą o dzieciach, które chcą się nauczyć pływać na wakeboardzie. Dzieciaki będą cały czas pod czujnym okiem naszego trenera, który da cenne wskazówki młodym wakeboardzistom. Poza pływaniem czekają na dzieci inne atrakcje a także nasi animatorzy czasu wolnego, którzy nie pozwolą nikomu się nudzić.
Poza sezonem przenosimy nasze szkolenia za granicę. Zorganizujemy wyjazdy na zagraniczne wakeparki, aby trenować cały rok a także by poznawać nowe miejsca, zwiedzać i sprawdzać swoje umiejętności na innych wakeparkach.

Dla tych najmłodszych, którzy jeszcze chwilkę muszą poczekać zanim włożą deskę na nogi, też coś mamy. Dzieciaki mogą się świetnie bawić na naszym mini placu zabaw. Poza trampoliną, na maluchy czeka pompowany zamek oraz huśtawki. Jedna z nich, dla tych nieco starszych, powieszona jest nad wodą, by można było obserwować wakepark i naszych riderów.
Poza tym nasi najmłodsi znajdą na naszej plaży kolorowe zabawki, dzięki którym będą mogli zbudować wielkie zamki z piasku. Mamy grabki, wiaderka, łopatki i wiele innych 😉

Close Menu